Aby dowiedzieć się więcej o milionach urządzeń KENWOOD używanych przez niezliczonych klientów w setkach systemów łączności na całym świecie, odwiedź poniższą zakłądkę Sektory przemysłu.

Budownictwo i produkcja w Polsce

Radiotelefony KENWOOD są szeroko stosowane w branży budowlanej i produkcyjnej, aby pomóc kierownictwu w koordynowaniu zadań i pracowników w celu dostarczania produktów i projektów bezpiecznie oraz na czas.

Kliknij tutaj

Handel i magazyny

Łączność radiowa KENWOOD pozwala na efektywną komunikację kierownictwa sklepu czy magazynu z pracownikami, kontrolerami, kierowcami i zespołem ochrony. Usprawnia to dostawy i dostępność produktów oraz zapewnia znacznie lepszą jakość obsługi klienta.

Kliknij tutaj

Bezpieczeństwo i ochrona

Cyfrowe systemy łączności radiowej KENWOOD zostały sprawdzone w sytuacjach wymagających najwyższego poziomu bezpieczeństwa i można je znaleźć w jednostkach wojskowych, policji, strażach miejskich i granicznych oraz rządowych i prywatnych agencjach bezpieczeństwa na całym świecie.

Kliknij tutaj

Hotele, sport i turystyka

Rozwiązania łączności radiowej KENWOOD zapewniają natychmiastową, wyraźną komunikację z osobami, grupami lub wszystkimi użytkownikami za naciśnięciem jednego przycisku.

Kliknij tutaj

Transport i logistyka

Niezawodna, skuteczna i kryzysowa, cyfrowa komunikacja, zarówno wyraźny głos jak i bezpieczne dane do koordynacji działań użytkowników i grup. KENWOOD zapewnia te wszystkie rozwiązania.

Kliknij tutaj

Wydobycie i przesył paliw kopalnych

KENWOOD oferuje szeroką gamę wydajnych, cyfrowych rozwiązań radiokomunikacyjnych dla przemysłu wydobycia i przesyłu paliw kopalnych oraz rafinerii i składów gazu czy ropy. Do pracy w strefach zagrożonych wybuchem, w których obecne są palne gazy i cząsteczki unoszące się w powietrzu, dedykowane są radiotelefony spełniające restrykcyjne normy iskrobezpieczności IECEx i ATEX.

Kliknij tutaj

Uzyskaj wsparcie przy swoim projekcie

Kontakt