KENWOOD Trackuracy

Trackuracy

Aplikacja TRACKURACY umożliwia systemom KENWOOD DMR i NXDN skutecznie monitorowanie i śledzenie użytkowników w czasie rzeczywistym w wielu lokalizacjach, zarówno w budynkach jak i na zewnątrz.

Rozwiązanie zapewnia łatwość implementacji i mniejsze zużycie energii oraz pasma do przesyłu danych w porównaniu do innych systemów. Jednocześnie pozwala na bardziej precyzyjną lokalizację niż w przypadku użycia samego GPS.

TRAKURACY oferuje znacznie więcej za mniej

Za pomocą Trackuracy możesz monitorować swoich użytkowników i zasoby w budynkach, obszarze pomiędzy budynkami i w terenie. Ułatwieniem jest płynne przełączanie pomiędzy lokacjami znajdującymi się wewnątrz i na zewnątrz. Wszystko to dzieje się w jednej aplikacji.

ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA I EFEKTYWNOŚCI PRACY

Znajomość lokalizacji ludzi i zasobów, na których polegasz, ma kluczowe znaczenie. Firmy często używają GPS do lokalizowania pojazdów, a nawet ludzi, na zewnątrz. Jednak sygnały satelitarne zazwyczaj nie są wystarczająco silne, aby przeniknąć do budynku i dostarczyć dokładnych informacji o lokalizacji w pomieszczeniach. Lokalizacja oparta o sygnał GPS nie sprawdza się w wielopoziomowych budynkach, przy czym szybko rozładowuje baterię urządzenia.

Trackuracy oferuje integrację monitoringu wewnątrz budynków i na zewnątrz w terenie dla systemów radiokomunikacyjnych KENWOOD DMR, NXDN i P25 w ramach jednej, łatwej w użyciu platformy.

ŚLEDZENIE, ZGŁASZANIE I ZAPISYWANIE LOKALIZACJI I STATUSU KAŻDEJ OSOBY W CZASIE RZECZYWISTYM

Trackuracy ma standardowe funkcje dotyczące śledzenia, takie jak alerty, gdy ktoś opuści przydzielony obszar roboczy lub wyznaczoną trasę. System zawiera również ostrzeżenia i raporty oparte na ograniczeniach prędkości.

Wbudowane narzędzia pozwalają użytkownikom śledzić stan urządzeń radiowych niezależnie od ich przeglądów serwisowych.

ŚLEDZENIE, ZGŁASZANIE I ZAPISYWANIE LOKALIZACJI I STATUSU KAŻDEJ OSOBY W CZASIE RZECZYWISTYM

SYSTEM LOKALIZACJI W CZASIE RZECZYWISTYM (RTLS)

System Lokalizacji W Czasie Rzeczywistym (RTLS) pomaga dostarczyć właściwe zasoby we właściwe miejsce i we właściwym czasie – z informacjami widocznymi na bieżąco, widokami akcji na żywo, raportami i analizami. Dokładność danych, energooszczędna łączność Bluetooth i mniejsze zużycie pasma radiowego w połączeniu z możliwością automatyzacji działań i powiadomień stanowią podstawę systemu Trackuracy.

Trackuracy wykorzystuje proste, niezawodne i inteligentne czujniki (I-beacons), w połączeniu z GPS i systemem radiowym DMR lub NXDN, który już posiadasz, umożliwia proste, opłacalne śledzenie w czasie rzeczywistym, raportowanie i rejestrowanie lokalizacji i statusu każdego użytkownika. Aplikacja Trackuracy jest dostępna w dwóch różnych wersjach różniącym się poziomem i ilością funkcji, tak aby Twoje rozwiązanie można było dostosować do wymagań budżetowych i operacyjnych.

- Otrzymuj informacje o lokalizacji dla wszystkich połączeń alarmowych
- Śledź użytkowników i obszary wymagające interwencji
- Zwiększ produktywność
- Skróć czas reakcji na zdarzenia
- Prowadź dokumentację i raporty
- Zmniejsz straty i ogranicz odpowiedzialność
 
 

- Lokalizuj użytkowników w budynkach
- Zwiększ bezpieczeństwo pracy
- Skonfiguruj procedury zespołu reagowania i zasady raportowania
- Dynamicznie twórz obszary nie dostępne dla użytkowników
- Zaimplementuj do użytku przycisk bezpieczeństwa na radiotelefonie
- Oceń czasy reakcji i prowadzenia akcji

TECHNOLOGIA CZUJNIKÓW AKCELEROMETRYCZNYCH JETSTREAM

Trackuracy wykorzystuje technologię czujników akcelerometrycznych Jetstream do raportowania danych o lokalizacji za pośrednictwem podłączonych do sieci czujników Bluetooth, co zastępuje przesyłanie raportów danych przez system radiowy. W tradycyjnym systemie ruch głosowy i usługi danych współdzielą tę samą przepustowość, a tam, gdzie jest znaczna liczba urządzeń lub częste raporty danych, ruch danych pochłania dużą przepustowość systemu, co może ograniczać funkcjonalność. Usuwając ruch danych z systemu radiowego, dzięki technologii Jetstream umożliwia się na tysiące aktualizacji pozycji na minutę bez konieczności wykorzystywania zasobów systemu radiowego.

APLIKACJA, KTÓRA SPEŁNI TWOJE WYMAGANIA

Trackuracy to skalowalne, efektywne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o spełnieniu Twoich konkretnych potrzeb. Aplikacja oferuje rozwiązania od prostego śledzenia po monitorowanie dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie lub kompleksowe rozwiązanie do identyfikacji lokalizacji pracowników w całym terenie pracy. Trackuracy oferuje dwie bogate w funkcje wersje śledzenia, zapewniające różne poziomy dokładności i funkcjonalności.

APLIKACJA, KTÓRA SPEŁNI TWOJE WYMAGANIA